logoumranÜmran Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.Kursumuzda halen  B (otomobil) A1 – A2 (motosiklet), E ( Otobüs, Kamyon)sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20′ er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Ümran Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz  müşteri  memnuniyetini ilke  edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Ümran Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Güvenli  araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Ümran Sürücü Kursu başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Ümran Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için ; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.

20Ara 2016

20/12/2016 Tarihli görüşmeler sonucu B Sınıfı Ehliyet Taban fiyatı 1500tl olmuştur.Ocak 2017 Tarihi itibariyele yürülüğe girecektir 2016 fiyatlarından faydalanmak için sürücü kursuna kayıt yaptırmak isteyen tüm sürücü adaylarına duyrulur.

16Oca 2017

2017 TARİHİN EN YAKIN  SÜRÜCÜ KURSU  YAZILI SINAVI 20 MAYIS 2017 TARİHİNDE EHLİYET SINAV SÜRECİNİ HIZLANDIRMAK İSTEYEN ADAYLARIMIZ İÇİN HER AYIN 15-20 ARASI EHLİYET SINAVI YAPILABİLİYOR